قیمت ورق رنگی سقف سوله

قیمت ورق رنگی سقف سوله با توجه به ثابت نبودن نرخ آهن آلات نمیتوان قیمتی دقیق برای آن تعیین کرد برای اطلاع از قیمت ورق سوله رنگی میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

کاربرد ورق های گالوانیزه:قیمت ورق رنگی سقف سوله

۱ / کاربرد ورق های گالوانیزه در صنعت لوازم خانگی برای تولید انواع لوازم گرمایشی و خنک کننده و …قیمت ورق رنگی سقف سوله

۲ / استفاده در صنعت الکترونیک برای تولید پوشش قطعات قیمت ورق رنگی سقف سوله

۳ / کاربرد ورق گالوانیزه در صنعت خودرو  قیمت ورق رنگی سقف سوله

۴ / کاربرد ورق گالوانیزه در صنعت ساختمان  قیمت ورق رنگی سقف سوله

۵ / کاربرد ورق گالوانیزه در تجهیزات ترافیکی برای تولید گاردریل و …

۶ / ساخت سیلوهای گالوانیزه قیمت ورق رنگی سقف سوله

قیمت ورق سوله رنگی(برای ساخت سیلوهای فلزی که محل امنی برای ذخیره غذا برای انسان و دام است، از ورقه های گالوانیزه با پوشش بالا (پوشش ۳۵۰ تا ۶۰۰ کیلوگرم در متر مربع) استفاده می کنند که مقاومت بالایی در برابر عوامل خورنده دارد.)

کوتینگ در ورق گالوانیزه چست؟

کوتینگ در واقع همان روی است که در سطح فلز قرار دارد، هر چه میزان کوتینگ (قطر لایه روی) در ورق های گالوانیزه بیشتر باشد، لایه روی ضخیم تر و قیمت آن افزایش می یابد.

عوامل مؤثر بر درصد پوشش:

۱- میزان ترکیب ورق های فولادی  قیمت ورق رنگی سقف سوله

۲- کیفیت سطوح ورق  قیمت ورق رنگی سقف سوله

۳- عبور از مراحل و فرایندهای سرد قبل از پوشش روی بر سطح فلز قیمت ورق رنگی سقف سوله

۴- مدت زمان غوطه ور شدن فلز در مذاب روی

۵- سرعت عمل در خارج کردن ورق ها از وان

۶- فناوری عملیات گالوانیزه

۷- چگونه ورق ها را خنک کنیم

قیمت ورق سوله رنگیگالوانیزه کردن چگونه است؟

گالوانیزه کردن فرایندی است که در آن قطعات پس از ورود به وان های مذاب آهن خالص یا آلیاژ روی آهن به صورت متالورژی به فلز پایه متصل می شوند. در حال حاضر این فرایند هم به صورت گالوانیزه کردن خشک و هم گالوانیزه ترانجام می شود.

در روش گالوانیزه کردن خشک، قطعات تولید شده در محلول کلرید آمونیاک روی قرار می گیرند، سپس وارد مرحله خشک شدن می شوند و سپس وارد مرحله مذاب می شوند، اما در روش گالوانیزه کردن سرد، محلول کلرید روی بر روی سطح ماده مذاب پاشیده می شود، سپس قطعات تولید مستقیماً وارد فلاکس مواد مذاب می شوند.

برخی از انواع روش های گالوانیزه کردن:

۱- پیش گالوانیزاسیون

در این روش ابتدا ورق ها کاملاً با یک مایع تمیز می شوند، سپس به صورت متقابل وارد استخری پر از روی می شوند که ورق هایی با یکنواختی بیشتر و یک دست تولید می کند.

۲- گاوانیلینگ

در این روش ابتدا ورق های فولادی به دو روش گالوانیزاسیون گرم و گداختگی تولید می شوند، سپس سطح آن توسط فلز روی پوشانده شده و در کوره های مذاب قرار می گیرد. محصول حاصله یک آهن آلیاژی است که استحکام بالایی دارد.

۳- گالوانیزاسیون به روش غوطه وری در مذاب

الف چربی گیری

 در این مرحله قطعات تولید شده توسط حمام های گرم ابتدا به خوبی شسته می شوند تا هر گونه آلودگی از آن خارج شود.)

ب: بارگذاری

 (در این مرحله، قطعات را به صورت معلق نگه دارید تا محلول شستشو بتواند به خوبی بین قطعات نفوذ کند.)

ج: اسیدشویی

(اگر سطح قطعات زنگ زده شود، پوسته یا سایر اکسیدهای فلزی در سطح آنها دیده شود، در این مرحله کاملاً با محلول های اسید کلرید شسته می شوند.)

د : فلاکسینگ

قیمت ورق سوله رنگی پس از شستشو، قطعات تولید شده در حمام های گرم کلرید آمونیاک روی قرار می گیرند به طوری که سطح فولاد آماده آغشته شدن به مواد مذاب روی است.) ه: گالوانیزه گرم

(در این مرحله فلز روی بر سطح فولاد پاشیده می شود.)

ی: قیمت خنک کردن

ورق گالوانیزه گرم

گالوانیزاسیون به روش قوطه وری گرم به زبان ساده یک پوشش است که در آهن یا فولادی که از نظر ترکیب و طراحی مناسب برای  برای گالوانیزه کردن است توسط غوطه ور شدن در وان مذاب روی مذاب تشکیل می گردد.

ورق گالوانیزه به روش غوطه ور گرم ، نزدیک به ۱۵۰ سال است که مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر روی تولید شده در جهان برای پوشش استفاده می شود. مهم ترین دلیل مقاومت روی در برابر تجزیه طبیعی ماهیت ایستادگی آن است.

در این روش قطعه مورد نظر در حمامی از مواد مذاب با دمایی در حدود ۴۶۰ درجه سانتی گراد شناور می شود. پس از خروج  قطعه، روی ابتدا با اکسیژن و سپس با کربن واکنش می دهد تا یک لایه مقاوم در برابر زنگ تشکیل شود. این عمل باعث می شود فلز مقاوم در برابر  زنگ زدگی مقاومت بالایی به دست آورد و مقاوم شود.

ورق رنگی سقف سوله

ورق رنگی سقف سوله نوعی ورق گالوانیزه است. این نوع ورق گالوانیزه دو طرفه است و ضخامت رنگ های بالا و پایین این ورق با یکدیگر متفاوت است.

استفاده از این لایه ها ی رنگ که معمولا روی آن در دو مرحله و زیر آن در یک مرحله صورت می گیرد باعث می شود در طولانی مدت کمتر دچار زنگ زدگی

شود. ازورق رنگی سقف سوله  در ساختمان سازی و ویلاها، سول های صنعتی، صنایع فلزی و غیره استفاده می شود.

قیمت و خرید انواع مختلف ورق های گالوانیزه:

از کجا می توانم ورق گالوانیزه بخرم؟ عایق سازی ما با تولید ورق آهن ، ورق گالوانیزه و ورق های گالوانیزه رنگی بدون هیچ گونه ناخالصی با بهترین و با

کیفیت ترین مواد اولیه در دستگاه های تولید ورق گالوانیزه مدرن ، به شما این امکان را می دهد تا ورق های  مورد نظر خود را با سهولت و با اطمینان هرچه

تمام تر خریداری فرمایید و از کیفیت بالای آن لذت ببرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما می توانید با کارشناسان فروش شرکت به

صورت آنلاین، به صورت شخصی و تلفنی تماس بگیرید و محصولات را با توجه به نیاز خود خریداری کنید. برای به روز بودن قیمت محصولات عایق های مختلف از جمله ورق های گالوانیزه با شرکت عایق سازی ما تماس بگیرید.