ورق رنگی:

ورق رنگی نوعی ورق گالوانیزه است که در ۱۵ رنگ متفاوت در بازار عرضه میشود. ابتدا فرمینگ این نوع ورق انجام شده و به آن پیچ و خمی داده میشود تا ظاهری زیبا و جذاب پیدا کند سپس از این نوع ورق فرمدهی شده در ساخت انواع شیروانی استفاده میشود. شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از قیمت ورق رنگی شادولاین و رنگ های این نوع شیروانی با کارشناسان ما در برشکاری نیکنام تماس حاصل نمایید.

قیمت ورق رنگی:

ورق گالوانیزه رنگی در بازار با قیمت های متنوعی عرضه میشود اما نکته مهم در خرید این نوع ورق این است که بدانید کدام ورق در کنار قیمت مناسب کیفیت مطلوبی نیز دارد. شما عزیزان میتوانید برای خرید و یا اطلاع از قیمت ورق شیروانی شادولاین با کارشناسان ما در برشکاری نیکنام تماس حاصل نموده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

قیمت ورق شیروانی شادولاین

قیمت ورق شیروانی شادولاین

قیمت ورق رنگی چین:

ورق های رنگی  به نوعی از ورق های گالوانیزه اطلاق میشود که سطح این ورق با لایه رنگ کوره ای الکترواستیک پوشش داده میشود. این لایه رنگی علاوه بر زیبایی بخشی باعث مقاومت بیشتر در برابر خوردگی، عدم از بین رفتن سطح در مرور زمان، سبک بودن، پیوستگی، سطح بالا و مقاومت بالا در برابر پوسیدگی است. برای اطلاع از قیمت ورق شیروانی شادولاین میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ورق گالوانیزه رنگی:

ورق گالوانیزه پوششی ضد زنگ است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. این ورق در برابر زنگ زدگی و خوردگی بسیار آسیب پذیر است که با گالوانیزه کردن آن این مشکل حل میشود.این نوع ورق هم به صورت نو و هم به صورت دست دوم مورد استفاده قرار میگیرد. برای اطلاع از قیمت ورق شیروانی شادولاین همین حالا با ما تماس حاصل نمایید.

قیمت ورق رنگی شیروانی:

 ورق های فولادی در انواع مختلفی تولید و عرضه میشوند که یکی از آن ها ورق های رنگی است. ورق رنگی نوعی ورق گالوانیزه ی رنگ آمیزی شده است که انواع و رنگ های مختلفی دارد. این ورق با داشتن رنگ های جذاب در زیبایی محلی که از آن استفاده شده تاثیر بسیاری دارد. در کنار این موارد مقرون و به صرفه بودن این محصول محبوبیت آن را دو چندان میکند.شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از قیمت ورق شیروانی شادولاین با کارشناسان ما در برشکاری نیکنام تماس حاصل نمایید.

ورق رنگی شیروانی

ورق رنگی شیروانی

ورق شادولاین:

ورق شادولاین یک ورق گالوانیزه رنگی است که با فرآیند های رول فرمینگ به شکل ها و ابعاد گوناگونی مانند کرکره ای سینوسی یا ذوزنقه ای درآمده است. این ورق در گسترده وسیعی از رنگ ها تولید میشود و یک گزینه بسیار مناسب برای پوشش سقف های شیروانی یا پارتیشن بندی کارگاه ها است. برای اطلاع از قیمت ورق شیروانی شادولاین همین حالا با ما تماس حاصل نمایید.

ورق شیروانی:

در گذشته برای سقف خانه ها از سفال استفاده میشد اما با گذشت زمان و شکننده بودن سفال کم کم شیروانی ها جای سفال را گرفته و در رنگهای مختلف در بازار عرضه شدند. ورق شیروانی نوعی ورق موجدار است که با فرمینگ دارای پیچ و خمی شده و از آن در رنگ های مختلف برای سقف خانه ها استفاده میشود. این نوع سقف هم دارای مقاومت بالا بوده و هم باعث زیبایی و جذابیت خانه ها میشود. همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و از قیمت ورق شیروانی شادولاین اطلاع یابید.

قیمت ورق شیروانی:

ورق های شیروانی در ۱۵ رنگ متفاوت در بازار عرضه میشود. این ورق ها در جذابیت بصری خانه ها تاثیر بسزایی دارند. شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از قیمت این ورق ها و همچنین تنوع رنگی آنها با کارشناسان برشکاری نیکنام تماس گرفته و از قیمت ورق شیروانی شادولاین اطلاع یابید.

ورق طرح شادولاین:

ورق رنگی طرح شادولاین یکی از زیباترین طرح های ورق های شیروانی موجود در بازار است. این ورق در گذشته برای تولید ساندویچ پانل استفاده میشده اما امروزه به دلیل تقاضای زیاد برای خرید این ورق ها تولید آن ها افزایش پیدا کرد و از آنها برای ساخت سقف و… استفاده میشود. ضخامت این ورق بین ۰.۵ تا ۰.۷ میلیمتر است و بیشتر در سقف های شیبدار استفاده میشود این ورق ها در رنگ های سفید قرمز آبی سبز طوسی و زرد تولید میشوند. همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا از قیمت ورق شیروانی شادولاین اطلاع یابید.

ورق شیروانی

ورق شیروانی

انواع ورق شیروانی:

ورق های شیروانی به انواع زیر تقسیم بندی میشود:

ورق شیروانی ذوزنقه ای:

خم های سطح این نوع ورق شیروانی به شکل مربع تو رفته و برآمده است. این ویژگی به مقاومت این نوع ورق در برابر فشار می افزاید.

ورق شیروانی شادولاین:

ورق شادولاین یکی از انواع ورق های گالوانیزه ذوزنقه شکل است که طرح و فرمینگ خاص آن باعث میشود به یک ورق شیروانی پرکاربرد تبدیل شود و در ساخت و ساز سوله ویلا و خانه ها کاربرد داشته باشد.

ورق شیروانی سینوسی یا کرکره ای:

علت نامگذاری این نوع ورق شباهت نوع فرورفتگی و برآمدگی های آن به نمودار سینوسی است. این نوع ورق شیروانی پرکاربرد به دو صورت کرکره ی ریز و کرکره درشت ساخته و به بازار روانه میگردد.

ورق شیروانی لمبه(دامپا):

ورق لمبا یکی از ظریف ترین فرمینگ های رایج ورق است. از این ویژگی برای نماسازی و پوشش داخلی سقف ها استفاده میشود و نحوه ی اتصال آن ها به صورت جوشی و پرچی میباشد.

ورق طرح سفال پالرما:

 در این نوع فرمینگ ورق طرح سفال را کاملا به خود میگیرد و زیبایی خاصی به سقف ویلا یا خانه ی شما میدهد. اما سنگینی و شکنندگی سفال را ندارد پس جایگزین خوبی برای استفاده از خود سفال است. به این نوع ورق شیروانی پرکاربرد ورق های طرح سفال ژاپنی یا طرح سفال سوئدی نیز میگویند.

ورق طرح سفال پرچین:

استفاده از ورق های سفالی پرچین بسیار کارآمد و کم هزینه است. چرا که در نصب این نوع ورق شیروانی پرکاربرد نیاز به زیر سازی زیادی ندارید و همین مساله هزینه های شما را کاهش میدهد.

ورق طرح سفال جنوا:

ورق جنوا شباهت های بسیاری با ورق پالرما دارد. اما این ورق شیروانی پرکاربرد در مقاومت و رنگ بندی با آن متفاوت است.