قیمت پشم شیشه پوشش سقف سوله

پشم شیشه

پشم شیشه یا (glass wool) یکی از عایق های پرکاربرد در صنعت  و سوله سازی به شمار میرود.

پشم شیشه میتواند عایق خوبی برای صدا و دما باشد و و مقاومت خوبی را در برابر رطوبت انجام دهد.این ماده که از مواد بازیافتی شیشه تولید میشود میتواند بازه دمایی خیلی بالایی را میتواند تحمل کند.

این ماده به دلیل وزن سبکی که دارد وهمچنین انعطاف پذیری فوق العاده ان توانسته به یکی از پرکاربرد ترین محصولات در امر عایق در جهان باشد.ا

پشم شیشه

پشم شیشه

انواع پشم شیشه

پشم شیشه بر اساس شرایط ساخت و کاربرد ان ها انواع مختلفی دارند که از مهم ترین ان ها که در پوشش سقف کاربرد  فراوانی دارد میتوان به پشم شیشه رولی و پشم تخته ای اشاره کرد.

مزایای پوشش سقف سوله با پشم شیشه

پشم شیشه به دلیل مزایای فوق العاه ای که دارد به عنوان یکی از قدیمی ترین عایق ها برای سوله ها شناخته میشود.

یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که میتوان به ان اشاره کرد مقاومت فوق العاده ان در برابر دما میباشد به طوری که میتواند با استفاه از ان بیرون رفت انرژی را بین ۲۰تا ۳۰ درصد کاهش داد.

همچنین به دلیل مقاومت بالایی که در مقابل اتش سوزی دارد از نظر ایمنی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

از مزیت های مهم ان میتوان به عایق صوتی و نیز قیمت ارزان ان نسبت به دیگر عایق هایی که در بازار وجود دارد نیز اشاره کرد.

سبک بودن و نصب اسان ان نیز این امکان را میدهد که یک سقف سوله سبک را در مدت زمان کمی داشته بسازید.

الیافت پشم شیشه

این ماده که جزو الیاف معدنی دسته بندی می شود . چون پشم شیشه از بازیافت شیشه تولید شده و به صورت رشته های نازک ر میاید به فیبر بازیافتی نیز معروف می باشد.

این ماده عمدتا از سیلیس، کربنات سدیم ،فلدسپات و… تولید میشود که تغییر در اندازه هر کدام تاثییر بسزایی در کیفیت پشم شیشه ما خواهد داشت.

پشم شیشه رولی

پشم شیشه رولی

پشم شیشه رولی

پشم شیشه رولی یکی از محصولات پشم شیشه میباشد که به عنوان یک عایق با کیفیت و ارزان میتوان از ان در سقف سوله ها،مخازن بزرگ و دیوار های ساختمان ها استفاه کرد.

مواد اولیه پشم شیشه رولی سنگ بازالت است که از فعالیت اتش فشان ها به دست می اید

این نوع از پشم شیشه در دو نوع روکش دار و بدون روکش تولید میشود که نوع روکش دار ان دارای یک ورق المینیومی  نازک میباشد.

از مزیت های ان میتوان به مقاومت بالا در برابر اتش سوزی و بی خطر بون ان و همچنین یک عایق عالی برای صدا و دما و همچنین جابه جایی اسان ان اشاره کرد.

پشم شیشه پانلی

پشم شیشه پانلی یا glass wool board یکی دیگر از انواع عایق می باشد. این عایق که از پشم شیشه تولید میشود زیر پرس های فوق العاده زیاد به صورت فشرده و تخت در می اید.این ماده که مقاومت بالایی در برابر نفوذ صدا و هوا دارد به دو دسته سخت و نیمه سخت تقسیم میشود.

اخرین تغییرات قیمت پشم شیشه

قیمت پشم شیشه به عوامل مختلفی مانند کیفیت ان بستگی دارد. برای مثال یکی از پارامتر های مهم برای قیمت گذاری ان تراکم الیاف ها  میباشد شما میتوانید با مراجعه به سایت برش کاری نیک نام از به روز ترین قیمت پشم شیشه پوشش سقف سوله باخبر شوید.

ارائه ی بهترین قیمت پشم شیشه

برشکاری نیکنام با بیش از سی سال سابقه همواره سعی داشته محصولات خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست مصرف کنندگان برساند.

همچنین با قرار دادن بروز ترین قیمت ها این مزیت را در اختیار شما قرار داده تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

قیمت پشم شیشه پوشش سقف سوله

قیمت پشم شیشه پوشش سقف سوله

قیمت پشم شیشه پوشش سقف سوله

متاسفانه به دلیل نوسانات قیمت ارز و تاثیری که روی  قیمت پشم شیشه پوشش سقف سوله میگذار، قیمت ان ثابت نبوده و همواره در حال تغییر است.

اما خبر خوب این است که شرکت برشکاری نیک نام همواره جدید ترین قیمت ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده و  میتوانید با مراجعه به سایت برشکاری نیک نام و یا تماس با تیم پشتیبانی ان ها را مشاهده کنید.

قیمت انواع ورق پشم شیشه

همان طور که در بالا نیز به ان اشاره شد قیمت انواع ورق پشم شیشه به عواملی مثل ضخامت، کیفیت و … بستگی دارد. این ورق ها بیشتر از جنس المینیوم می باشند و ضخامت ان بسته به نوع کارایی اش بین ۱۲تا۱۴ میلی متر می باشد.

قیمت پایین پشم شیشه

شاید بتوان یکی از بزرگ ترین دلایلی که پشم شیشه توانست در این حد گسترش پیدا کند همین قیمت پایین ان نسبت به دیگر عایق ها با این همه مزیت دانست.

قیمت روکش پشم شیشه

پشم شیشه به دلیل گستره بودن کاربرد ان روکش های متفاوتی نیز دارد که مهم ترین ان ها فویل الومینیومی، بافت سیاه شیشه ای و پارچه شیشه ای میباشد.

پشم شیشه فویلدار

پشم شیشه فویلدار نیز براساس کاربرد ان به دو دسته فویل الومینیوم و فویل متالایز ساخته می شود.

پشم شیشه با الومینیومی که در سوله سازی نیز استفاده میشود در بازه دمایی زیادی تغییر نمی کند و ثابت باقی میماند.این روکش از نخ نسوز و کاغذ کرایف ساخته میشود.

اما روکش پشم شیشه متالایز در بازه دمایی کمتر دچار تغییرات میشود.