ورق گالوانیزه رنگی:

ورق های گالوانیزه رنگی نوعی از ورق های فلزی است که پیش رنگ میباشند و با پوشش رنگ الکتروستاتیک پوشیده شده اند. اگر میخواهید از قیمت ورق شیروانی رنگی و تنوع رنگ آن اطلاع یابید میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و بدانید که این نوع ورق دارای تنوع رنگی بالا ازجمله قرمز آبی نارنجی سفید سبز نقره ای بنفش صورتی و… است که از نظر ضخامت بین ۱۸ میکرون تا ۱ میلیمتر تولید میگردند.

ورق شیروانی رنگی:

ورق های شیروانی رنگی با اضافه شدن پوشش رنگ کوره ای به ورق گالوانیزه تولید میشوند و دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی هستند و همچنین قابلیت رنگ پذیری بالایی دارند. شما عزیزان میتوانید برای خرید انواع ورق شیروانی رنگی به برشکاری نیکنام مراجعه یا  برای راهنمایی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت ورق شیروانی رنگی

قیمت ورق شیروانی رنگی

ورق های رنگی گالوانیزه:

ورق های رنگی در شکل های مختلف مانند نوع کرکره ای یا شادولاین طرح سفال هلالی یا سینوسی هشتی و شیروانی فرم داده میشوند همچنین این ورق ها در ۱۵ رنگ متنوع در بازار وجود دارند. این ورق های رنگی در صنایع ساختمانی و ساخت لوازم خانگی و صنایع فلزی و همچنین در صنعت حمل و نقل مورد استفاده قرار میگیرند. اگر قصد اطلاع از قیمت ورق شیروانی رنگی را دارید میتوانید با کارشناسان ما در برشکاری نیکنام تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

ورق های رنگی و گالوانیزه:

ورق رنگی از جنس گالوانیزه میباشد که با لایه ای از رنگ مخصوص گالوانیزه روی سطح ورق پوشانده شده است. این ورق ها برای ساخت انواع شیروانی کاربرد داشته و در چندین رنگ متنوع عرضه میشود. شما عزیزان برای خرید انواع ورق های رنگی گالوانیزه میتوانید به برشکاری نیکنام مراجعه نمایید.

قیمت ورق شیروانی:

از این نوع ورق برای ساخت بهترین نوع سقف شیروانی که عمدتا برای جلوگیری از جمع شدن آب باران در سقف و سوراخ شدن آن به مرور زمان استفاده میشود. در گذشته برای ساخت سقف های شیروانی از سفال استفاده میشده است اما به دلیل شکننده بودن استفاده از آن ها در سقف ها منسوخ شد. شما عزیزان میتوانید برای اطلع از قیمت ورق شیروانی رنگی و همچنین تنوع رنگ آن با کارشناسان ما در تماس باشید.

ورق شیروانی

ورق شیروانی

ورق رنگی شیروانی:

ورق رنگی از جنس گالوانیزه میباشد که با لایه اسی از رنگ مخصوص گالوانیزه روی سطح ورق پوشانده شده است. این پوشش گالوانیزه رنگی در طی یک پروسه ای به نام الکترواستاتیک تولید و به بازار عرضه میشود. ورق رنگی در بیشتر صنایع کاربرد دارد و در انواع رنگ ها و مدل های متنوع بسته به نوع نیاز مشتری ساخته میشود.

خرید ورق رنگی شیروانی:

اگر قصد خرید ورق رنگی شیروانی را دارید پیشنهاد ما برای شما برشکاری نیکنام است همچنین شما عزیزان میتوانید جهت دریافت مشاوره لازم برای خرید کالای موردنظر خود و اطلاع از قیمت ورق شیروانی رنگی از کارشناسان این برشکاری راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

قیمت ورق گالوانیزه رنگی موج دار:

فرمینگ کرکره یکی از فرمدهی های رایج و قدیمی ورق های گالوانیزه است. در این محصول به ورق گالوانیزه رنگی به وسیله دستگاه های پرس اتوماتیک شکل و خمی داده می شود که شبیه موج های مدور یا سینوس میشود. از این رو به ورق های رنگی کرکره شده ورق سینوسی نیز گفته میشود.

رنگ انواع ورق شیروانی

رنگ انواع ورق شیروانی

قیمت ورق گالوانیزه رنگی کرکره ای:

ورق کرکره که با نام ورق شیروانی نیز شناخته میشود نوعی ورق فولادی گالوانیزه شکل دهی شده است. ورق های کرکره ای که در گذشته تولید میشدند از جنس آهن بوده  و در برابر عواملی چون بارش باران خوردگی و تابش نورخورشید مقاوم نبودند بنابراین در مدت کوتاهی دچار پوسیدگی شده و از بین میرفتند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی این مشکل حل شد. شما عزیزان برای اطلاع از قیمت ورق شیروانی رنگی و همچنین تنوع رنگی آن میتوانید با کارشناسان ما در برشکاری نیکنام تماس حاصل نمایید.

قیمت شیروانی متری:

سقف شیروانی یا سقف شیبدار امروزه به طور گسترده ای در مناطقی با میزان بارندگی بالا و آب و هعوایی مرطوب و معتدل استفاده میشود. این نوع سقف ها نسبت به دیگر سبک سقف های ساختمان بهترین عایق نگهدارنده حرارت و انرژی محسوب میشوند. سقف شیروانی نوعی سقف کاذب هستند که با استفاده از آن ها میتوان زیبایی نمای ساختمان را دوچندان کرد.