ورق گالوانیزه شییروانی:

ورق گالوانیزه پوششی ضدزنگ است که در صنایع مختلف مورداستفاده قرار میگیرد. این نوع ورق کاربرد بسیار بالایی دارد که یکی از آنها استفاده از این نوع ورق در شیروانی است که این نوع خانه در شمال کشور به وفور به چشم میخورد. شما عزیزان میتوانید برای تهیه این نوع ورق به عنوان شیروانی و اطلاع از قیمت ورق شیروانی دست دوم به برشکاری نیکنام مراجعه و با کارشناسان ما در این زمینه در ارتباط باشید.

ورق گالوانیزه دست دوم:

ورق گالوانیزه که به دلیل مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی در مناطقی با رطوبت بالا یا در مناطق آسیب زا بسیار مورد استفاده میباشد به صورت دسته دوم نیز عرضه میشود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مطالب همراه ما باشید همچنین میتوانید برای اطلاع از قیمت ورق شیروانی دست دوم با کارشناسان ما در برشکاری نیکنام تماس گرفته و از کارشناسان ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

قیمت ورق شیروانی دست دوم

قیمت ورق شیروانی دست دوم

ورق کرکره گالوانیزه با قیمت مناسب:

ورق گالوانیزه نوعی ورق موجدار است که در ساخت شیروانی به کار میرود در گذشته این نوع ورق ها فقط در ساخت سقف خانه های افراد مرفه استفاده میشد ولی امروزه اغلب مردم میتوانند از این ورق ها در ساخت سقف خانه هایشان استفاده کنند.

فروش ورق روغنی و گالوانیزه با قیمت مناسب:

ورق روغنی که با عنوان ورق سرد هم شناخته میشود در فرآیند تولید به روغن آغشته شده و پس از روغن کاری در برابر خوردگی وزنگ زدگی و فرسودگی مقاومت بسیاری پیدا میکند.ورق گالوانیزه همان ورق فولادی است که با روی پوشانده شده است. روی به ورق فولادی امکان استقامت بسیار زیادی را در برابر زنگ زدگی و خوردگی میدهد. اگر قصد خرید ورق روغنی یا گالوانیزه را دارید همین حالا با متخصصان ما در برشکاری نیکنام تماس حاصل نموده و کالای موردنظر خود را خریداری نمایید.

خرید ورق کارکرده ورق گالوانیزه کرکره شیروانی:

شما عزیزان میتوانید برای خرید ورق گالوانیزه کارکرده و انواع کرکره شیروانی با کارشناسان برشکاری نیکنام ارتباط گرفته و از آنان راهنمایی مناسب را جهت خرید کالای موردنظر خود دریافت نمایید. کارشناسان منصف و مجرب ما در خدمت گذاری به شما عزیزان حاضراند. همین حالا با ما تماس بگیرید تا از قیمت ورق شیروانی دست دوم اطلاع یابید.

رنگبندی ورق شیروانی

رنگبندی ورق شیروانی

فروش ورق گالوانیزه سیاه دست دوم:

ورق سیاه و ورق گالوانیزه هردو ورق های فولادی پرکاربرد هستند که هرکدام کاربردهای متفاوتی دارند.ورق گالوانیزه استحکام کششی و مقاومت برشی فوق العاده دارند اما در برابر زنگ زدگی و خوردگی بسیار آسیب پذیر هستند که متخصصان عرصه فلز ورق های فولادی را با روش روی اندود کردن یا گالوانیزه کردن مقاوم میکنند. ورق های فولادی با دو روش نورد سرد و گرم تولید و عرضه میشوند که ورق های نورد گرم همان ورق سیاه هستند. این ورق ها در دمای بسیار زیادی تولید میشوند و پس از تولید سطحی زبر و خشن دارند و رنگشان تیره و مات است به همین دلیل به آنها ورق سیاه میگویند. اگر قصد خرید ورق گالوانیزه یا ورق سیاه را دارید پیشنهاد ما برای شما برشکاری نیکنام با سابقه ای بالا و درخشان است.

فروش ورق سیاه، قیمت ورق سیاه دست دوم:

یکی از مهمترین ویژگی های ورق سیاه در مقایسه با ورق سرد استحکام کششی مثال زدنی آن است. این ورق توانایی مقاومت در برابر ضربات و فشارهای احتمالی را داشته و در برابر آسیب های جابه جایی و انتقال ایمن بوده و علاوه بر مقاومت زیاد انعطاف نسبتا خوبی هم دارد. شما میتوانید این نوع ورق را به صورت نو یا دسته دوم تهیه نمایید.

ورق گالوانیزه دست دوم، ورق شیروانی، آلاچیق دست دوم:

برشکاری نیکنام انواع ورق های گالوانیزه  ورق سیاه ورق شیروانی و… را با پایینترین قیمت ها و سود پایین به فروش میرساند. شما عزیزان میتوانید با کارشناسان ما در جهت خرید کالای مورد نظرتان در ارتباط بوده و از راهنمایی های آنان در این زمینه و همچنین قیمت ورق شیروانی دست دوم اطلاع یابید.

انواع ورق شیروانی

انواع ورق شیروانی

ورق گالوانیزه شیروانی نو و دست دوم:

اگر قصد خرید ورق گالوانیزه شیروانی نو یا دسته دوم را دارید میتوانید با کارشناسان ما در برشکاری نیکنام تماس گرفته و از قیمت ورق شیروانی دست دوم اطلاع پیدا کنید. کارشناسان منصف و مجرب ما در برشکاری نیکنام در خدمت رسانی به شما عزیزان حاضراند.

ورق شیروانی ایرانیت دست دوم:

ورق شیروانی نوعی ورق گالوانیزه رنگی است که کیفیت بسیار بالایی داشته وبه علت زیبایی خاص آن در زیبااسازی ظاهر ساختمان ها به کار می رود. این ورق ها که معمولا از جنس آهن تولید میشوند با مقاومت بالا در برابر پوسیدگی فرسایش و خوردگی میتوانند در آب و هوای مختلف مورد استفاده قرار گیرند.برای خرید این نوع ورق دست دوم میتوانید با کارشناسان برشکاری نیکنام ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.